Informacje o  I Spływie Kajakowym Płyniemy z Wybickim, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Przyjaciół I LO w Kościerzynie Razem z Wybickim.

1. Termin
27 czerwca 2015 r
Otwarcie spływu: 9:30. Zakończenie: 16:00
Po zakończeniu spływu: 9.30. Zakończenie: 16.00
Po zakończeniu spływu przewidziana jest biesiada przy ognisku do 19.00 (Bar "U Jarosi" w Czarlinie)

2.Trasa:
Lipusz – Czarlina.
Zbiórka uczestników o 9.00 na parkingu przy Urzędzie Miasta w Kościerzynie i przejazd autokarem do Lipusza.
Powrót autokarem do Kościerzyny o 19.00.

3. Koszt spływu:
a) nauczyciele, rodzice, opiekunowie prawni i absolwenci: 70 zł.,
b) uczniowie: 60 zł,
c) w tej kwocie organizatorzy zapewniają:
- kajaki i sprzęt asekuracyjny,
- dowóz i odwóz uczestników autokarem,
- opiekę ratowników i pierwszą pomoc,
- poczęstunek przy ognisku w barze "U Jarosi".
Wpłat można dokonywać  na konto Stowarzyszenia Przyjaciół I LO w Kościerzynie Razem z Wybickim.
Numer konta: Bank BGŻ
82 2030 0045 1110 0000 0392 1600
W tytule przelewu prosimy wpisać: I spływ kajakowy oraz imię i nazwisko

Potwierdzenie przelewu oraz wypełnioną deklarację udziału w spływie: Formularz zgłoszeniowy uczestnika pełnoletniego/ Formularz zgłoszeniowy ucznia Liceum prosimy przesyłać do 19 czerwca 2015 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć bepośrednio do sekretariatu I Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Wybickiego.

Regulamin I Spływu Kajakowego Płyniemy z Wybickim.