Stowarzyszenie Przyjaciół I LO w Kościerzynie "Razem z Wybickim" jak co roku organizuje imprezę, promującą aktywność fizyczną. Serdecznie zapraszamy rodziców, nauczycieli, uczniów i absolwentów Liceum do udziału w II Przygodzie z Wybickim w dniu 11 czerwca 2016 r. Jest to kolejna okazja do poznania się i wspólnego spędzenia wolnego czasu, a także obcowania z pięknem przyrody.

Wcześniejsze postulaty sprawiły, że w tym roku uczestnicy mogą wybierać pomiędzy spływem kajakowym a wycieczką rowerową. Amatorzy kajaków zbierają się o godz. 9.30 w Lipuszu (przystań "U Szeryfa"), zaś miłośnicy dwóch kółek - przy AQUA-CENTRUM w Kościerzynie o godz. 11.00. Obie grupy spotkają się ok. godz. 13.00 na wspólnym ognisku na polu namiotowym przy jeziorze Schodno.

Szczegółowe informacje i warunki uczestnictwa (w tym opłat) zawarte zostały w Karcie zgłoszeniowej oraz regulaminach.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: wybicki(@)liceum.org.pl w terminie do 6 czerwca (spływ kajakowy) lub 9 czerwca 2016 r. (wycieczka rowerowa).

Koszty uczestnictwa w II Przygodzie z Wybickim:

spływ kajakowy - nauczyciele, rodzice, opiekunowie prawni, uczniowie i absolwenci - 45 zł, dzieci do 12 lat - 40 zł;

wycieczka rowerowa – wszyscy uczestnicy 20 zł.

Organizatorzy zapewniają: kajaki i sprzęt asekuracyjny, opiekę ratowników i pierwszą pomoc, poczęstunek przy ognisku na polu namiotowym nad jez. Schodno.

Wpłat należy dokonywać na konto Stowarzyszenia Przyjaciół I LO w Kościerzynie „Razem z Wybickim” - Numer konta: Bank BGŻ 82 2030 0045 1110 0000 0392 1600.

W tytule przelewu należy wpisać: II Przygoda z Wybickim – (rodzaj wycieczki) – imię i nazwisko.

Przykład: II Przygoda z Wybickim – spływ kajakowy (ew. wycieczka rowerowa) – JAN KOWALSKI

Potwierdzenie przelewu oraz wypełnioną deklarację udziału w spływie prosimy przesłać na adres wybicki(@)liceum.org.pl lub bezpośrednio do sekretariatu I LO w Kościerzynie w terminie do 6 czerwca 2016 r. (spływ kajakowy) albo 9 czerwca 2016 r. (wycieczka rowerowa).

Zgłoszenie uczeń     Zgłoszenie inny     Program     Regulamin wycieczki rowerowej     Regulamin spływu kajakowego